درباره ما

دستگاه کارتخوان

مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

پیشینه

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر(پاس) یکی از 12 شرکت دارنده مجوز PSP از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که در سال 1386 متولد شد. این شرکت که پیش از این با نام مبنا کارت آریا شناخته می‌شد، در دی ماه 1397 به «پرداخت الکترونیک سپهر» تغییر نام داد و اکنون یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ فناوری و نوآوری بانک صادرات ایران (هلدینگ صاد) است. پاس مفتخر است که با انتخاب و حمایت شما مشتریان عزیز، در زمینه خدمات ممتاز؛ ارائه و پشتیبانی انواع دستگاه‌های کارتخوان، درگاه پرداخت امن اینترنتی ویژه وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی، اپلیکیشن موبایلی پاس و سایر راهکارها و ابزارهای متنوع پرداخت فعالیت دارد.

چشم انداز

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر به عنوان شرکتی سرآمد، چابک، يادگيرنده، مبتکر، خلاق و پويا؛ با وسیع ترین و به روزترین ابزارها وشبکه‌های پرداخت؛ با ارائه بهترین محصولات، سریعترین و با کیفیت ترین خدمات؛ با ستادی متخصص، نخبه، جوان و با تجربه و به کارگیری کارکنان بهره ور و کارامد؛ به عنوان انتخاب اول مشتریان؛ در ایران و جهان خواهد درخشید.

دستاوردها

تندیس واحد نمونه تولید نرم‌افزار کشور کسب عنوان شرکت دانش‌بنیان کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور کسب مجوز تولید نرم‌افزار و سخت‌افزار درزمینه فناوری اطلاعات در ایران رونمایی از شماره اختصاصی 1686 کسب هفت رتبه برتر ملی و عنوان دومین روابط عمومی برتر کشور کسب گواهینامه های معتبر بین المللی اخذ سه گواهینامه معتبر و مهم در حوزه‌های مدیریت کیفیت، مدیریت امنیت اطلاعات و مدیریت فناوری اطلاعات ISO9001:2015 ISO/IEC27001:2013 ISO/IEC20000:2011

مشاهده تصاویر

مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سپهر می باشد.