محصول ولث تکی و BNPL مبتنی بر پرداخت؛ همکاری تحول‌آفرین سپهر صادرات و دایادایموند

با امضای یک قرارداد در الکامپ تهران
ارائه وام در لحظه تراکنش به پشتوانه توکن الماس

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در راستای توسعه روزافزون اقتصاد توکن و عرضه خدمات آن به عموم مردم، با امضای قراردادی با شرکت دایادایموند، تنها ناشر توکن با پشتوانه الماس، امکان اعطای تسهیلات در لحظه خرید را برای مشتریان و پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی سپهر فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر ، مراسم امضای قرارداد همکاری میان دایادایموند و شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، در سومین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران، با حضور یاسر مرادی، عضو هیئت مدیره بانک صادرات، حمزه اقابابایی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سپهر ، آرش فروزان معاون توسعه کسب‌وکار سپهر ، حبیب ابوقداره مدیرعامل دایادایموند و مهتاب یادداشت، مدیر محصول دایادایموند در غرفه بانک صادرات واقع در سالن خلیج فارس برگزار شد.
براساس این قرارداد، دایادایموند و پرداخت الکترونیک سپهر خدمات باشگاه مشتریان را در چند سرویس متنوع به پذیرندگان و کاربران ارائه می‌دهند. ارائه خدمات براساس بلاکچین توکن دایادایموند و سرویس دریافت وام در لحظه، در فروشگاه‌ها برای مشتریان و پذیرندگان، از طریق وثیقه‌گذاری توکن فراهم شده است.
در همین راستا کاربرانی که نیلن کارت سپهر دارند، می‌توانند با خرید توکن و وثیقه کردن آن، وام نقدی را در لحظه خرید دریافت و کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. بدین ترتیب اصل سرمایه کاربر سرمایه‌گذاری شده و بهای کالا نیز به صورت اقساطی پرداخت می‌شود.
سرویس پاسینو روی تمامی دستگاه‌های پوز اندرویدی سپهر سفارشی‌سازی و تعبیه شده است و کاربران می‌توانند از طریق گزینه سایر خدمات وارد حساب کاربری دایادایموند خود شوند. شایان ذکر است که همکاری دایادایموند و پرداخت الکترونیک سپهر در خصوص خدمات خرید و فروش و وام‌دهی از اسفند سال گذشته آغاز شده است.

اسکرول به بالا