هم اندیشی سرپرستی مناطق استان تهران و البرز بانک صادرات ایران با شرکت پاس


نشست هم اندیشی سرپرستی مناطق استان تهران و البرز بانک صادرات ایران با شرکت پرداخت الکترونیک سپهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سید کاظم مرتضوی اسکویی معاونت امور شعب بانک صادرات ایران و رییس هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سپهر ضمن تقدیر از تلاش های همکاران شرکت پاس گفت: خوشبختانه با حضور دکتر آقابابایی در شرکت پاس شاهد رشد در شاخص های مختلف بودیم و عملا شرکت از مرحله زیان دهی به سود دهی رسید. این اتفاق نشان از برنامه ریزی و تلاش همکاران ما در این شرکت است که دورنمایی روشن و امیدوارکننده را رقم می زند.

معاون امور شعب بانک صادرات ایران با اشاره به جایگاه شرکت پاس در ترکیب زنجیره ارزش بانک صادرات ایران افزود: ترکیب سهامداری حداکثری بانک صادرات در این شرکت سبب شده تا عملا منافع مشترک زیادی بین بانک و شرکت تعریف شود به ویژه نقطه تلاقی این اشتراک یعنی مشتریان بانک صادرات و کسب رضایت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و نشست مشترک امروز می تواند نقش پر رنگی در این زمینه داشته باشد.

در ادامه جلسه دکتر حمزه آقابابایی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر ضمن قدردانی از همکاری و تعامل مدیران و کارکنان امور شعب بانک صادرات در سراسر کشور گفت: یکی از مهم ترین اقداماتی که بلافاصله و در ابتدای حضور بنده انجام شد سفرهای استانی و بازدید و تعامل با شعب بانک صادرات در کشور بود که با جدیت توسط خود بنده و معاونت عملیات شرکت دنبال شد؛ چرا که اعتقاد دارم افزایش تعامل و ارتباط با مشتریان شرکت و بانک صادرات سبب هم افزایی چشمگیر و بهبود رضایت مشتریان خواهد شد. خوشبختانه اثر آن را امروز در رشد شاخص های مبلغ و تعداد در گزارش شاپرک مشاهده می کنیم.

مدیرعامل پاس با اشاره به ورود دستگاه های جدید کارتخوان به شرکت افزود: پس از افزایش سرمایه اخیر و ورود دستگاه های جدید بخش مهمی از درخواست های شعب بانک در سراسر کشور پاسخ داده می شود و در همین ابتدای توزیع کارتخوان های جدید نیز شاهد افزایش و بهبود رضایت مشتریان هستیم.  بسیار خوشبینم که با استمرار همکاری و تعامل مدیران محترم شعب و به ویژه نگاه مثبت جناب آقای دکتر مرتضوی در سال آینده رشد قابل قبولی داشته باشیم.

در پایان این نشست نیز مدیران امور شعب استان و مدیران شرکت پاس در خصوص هم افزایی و تعامل بیشتر در حوزه خدمت رسانی به مشتریان به بحث و گفت و گو پرداختند.

 

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سپهر می باشد.