پرداخت الکترونیک سپهر

تسهیم
درگاه پرداخت اشتراکی

تسهیم بهترین روش برای مدیریت مالی کسب‌ و کارهای شراکتی است که به واسطه‌ی آن، درآمد حاصل از فروش محصولات یا خدمات، در سهم‌های ثابت یا متغیر میان شرکای تجاری تقسیم شده و به صورت جداگانه به حساب هر شخص واریز می‌‌شود.

ویژگی‌های تسهیم

ایجاد حس اطمینان میان شرکای تجاری

تسهیم درآمد حاصل از فروش کل یا جز

آسان‌سازی امور مالی میان شرکای تجاری

سرعت‌دهی به فرآیند تسهیم درآمد میان شرکا

امکان واریز سهم شرکا به صورت خودکار یا دستی

تعرفه‌‌‌ی تسهیم

در حال حاضر، زرین‌پال در ارائه‌ی سرویس تسهیم، کارمزدی از پذیرندگان خود دریافت نمی‌‌کند. همچنین کاربران جدید می‌توانند در ماه اول عضویت در زرین‌پال، از تمام سرویس‌ها و خدمات ارائه شده، به صورت کاملا رایگان بهره‌مند شوند.

انواع تسهیم

تسهیم ثابت

فرض کنید یک شریک تجاری در کسب و کار خود دارید که به ازای فروش هر محصول، درصد ثابتی که از قبل تعیین کرده‌اید به او تعلق می‌گیرد. با استفاده از سرویس تسهیم ثابت، به‌راحتی می‌توانید این فرآیند را به صورت خودکار و تنها با یک بار تعریف نسبت‌ِ سهم شریک خود را مدیریت کنید. در تسهیم درآمد به روش ثابت، سهم هر شخص از مجموع درآمد حاصل از فروش محصولات، با نسبت‌های از پیش تعیین شده محاسبه شده و به صورت جداگانه به حساب هر یک از شرکا واریز می‌شود.

تسهیم شناور

چنان‌چه در کسب و کار خود شرکایی دارید که شراکت آن‌ها در محصولات مختلف و نسبت درصدی که به عنوان سهم فروش به هر یک از آن‌ها تعلق می‌گیرد متفاوت است. بهترین راه برای مدیریت امور مالی شرکا با درصدهای متغیر، استفاده از تسهیم درآمد به روش شناور است. تنها نیاز است تا در هر درخواستی که برای تراکنش‌ها به زرین‌پال ارسال می‌کنید، مشخص نمایید چه درصدی به شریک تجاری شما واریز شود در صورتی‌که وضعیت تراکنش‌ها موفق باشد، زرین‌پال تقسیم‌بندی سهم را انجام می‌دهد و مبلغ نهایی را به حساب شرکا واریز می‌کند. چنانچه تمایل دارید شخصا در خصوص تقسیم‌بندی و واریز سهم شرکا اقدام نمایید، می‌توانید api موردنیاز خود را از مستندات زرین‌پال دریافت و استفاده کنید.

تسهیم، برای چه افرادی و چه کسب و کاری مناسب است؟

بازارگاه‌ها

کسب و کارهای شراکتی

فروشگاه‌سازها

ربات‌های تلگرامی

Created with Sketch.

سرویس‌های ابری (SaaS)

پلتفرم‌های برنامه‌نویسی و اجرا (PaaS)

تا این لحظه بیش از    ۵.۰۰۰    پذیرنده از سرویس تسهیم زرین‌پال استفاده می‌کنند.

پیمایش به بالا