پرداخت الکترونیک سپهر

زرین‌کارت
طلایی‌ترین کارتِ بانکی

زرین‌‌‌کارت یک کارتِ بانکی عضو شبکه‌‌‌ی شتاب و متصل به یک حساب بانکی است که از تمام ویژگی‌‌‌ها و امکانات یک حساب بانکی تمام عیار برخوردار است. زرین‌‌‌کارت این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌‌‌سازد تا از تعرفه‌‌‌ی کارمزد کم‌‌‌تر در روزهای عادی و کارمزد رایگان در سه‌‌‌شنبه‌‌‌های طلاییِ زرین‌‌‌پال بهره‌‌‌مند شوند.

ویژگی‌های زرین‌کارت

زرین‌‌‌‌کارت یک راهکار اساسی برای کنترل سرمایه‌‌‌‌های در حال گردش است که با تسهیل و تسریع فرآیندهای مالی و تغییر مدل کارمزدی، نقش بسیار مهمی در توسعه‌‌‌‌ی کسب و کارها ایفا میکند.

کاهش کارمزد

در روزهای عادی هفته، کارمزد دارندگان زرین‌کارت به‌صورت نیم درصد تا سقف ۲۰۰۰ تومان است.

کارمزد رایگان

در سه‌شنبه‌های طلایی زرین‌پال، تسویه‌حساب به مقصد زرین‌کارت بدون کسر کارمزد و کاملا رایگان انجام می‌شود.

عضو شبکه‌ بانکی کشور

به واسطه‌ی درخواست و انتخاب پذیرندگان، زرین‌کارت به عنوان عضو رسمی شبکه‌ی بانکی کشور، صادر می‌شود.

سهولت انتقال وجه

زرین‌کارت طبق قوانین بانک مرکزی کشور، تمام ویژگی‌ها و امکانات یک حساب بانکی رایج را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

جامعیتِ استفاده

در زرین‌‌لینک محدودیتی در تعریف تعداد سفارش برای هر محصول وجود ندارد.

تعرفه‌ی زرین‌‌‌‌کارت

با داشتن زرین‌کارت، کارمزد تراکنش‌ها در روزهای عادی هفته، به نیم درصد و تا سقف ۲۰۰۰ تومان کاهش می‌یابد و در صورت تسویه‌حساب به مقصد زرین‌کارت در سه‌شنبه‌های طلاییِ زرین‌پال، کارمزد تراکنش‌ها کاملا رایگان و صفر در نظر گرفته می‌شود. همچنین کاربران جدید می‌توانند در ماه اول عضویت در زرین‌پال، از تمام سرویس‌ها و خدمات ارائه شده، به صورت کاملا رایگان بهره‌مند شوند.

زرین‌کارت، چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

زرین‌کارت، با تسریع روند تسویه‌حساب و کاهش درصد کارمزد، درست شبیه یک ابرقهرمان عمل می‌کند. به این صورت‌که با کاهش کارمزد تراکنش‌های روزانه به نیم درصد با سقف ۲۰۰۰ تومانی، به نقدینگی و سوددهیِ هدفمند صاحبین کسب و کارها کمک می‌کند.

کارمزد رایگان

کاربران زرین‌پال می‌توانند هنگام تکمیل فرآیند تسویه‌حساب به زرین‌کارت خود، از قابلیت سه‌شنبه‌های طلایی استفاده کنند، که در این حالت، کارمزد تراکنش‌ها کاملا رایگان و بدون کسر کارمزد در نظر گرفته می‌شود.

تا این لحظه بیش از    ۲۵.۰۰۰    زرین‌‌کارت ساخته شده است

پیمایش به بالا