پرداخت الکترونیک سپهر

زرین‌لینک
درگاه پرداختِ فروشگاه‌‌های مبتنی بر شبکه‌‌ی اجتماعی

درگاه پرداختِ فروشگاه‌‌‌های مبتنی بر شبکه‌‌‌ی اجتماعی‌با استفاده از زرین‌‌‌لینک، به‌‌‌سادگی فرآیند فروش محصولات یا خدمات خود را در شبکه‌‌‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام یا وب‌‌‌سایت خود مدیریت کنید و فروش بیش‌‌‌تری داشته باشید.

ویژگی‌های زرین‌لینک

لینک پرداخت شخصی

برای خرید، پرداخت، یا انتقال مبلغ به حساب تعریف شده، می‌‌توان از لینک پرداخت شخصی و بدون مبلغ از پیش تعیین شده استفاده کرد.

مدیریت محصولات

با زرین‌‌لینک می‌‌توان به صورت جداگانه، برای هر محصول فروشگاه سقف ثبت سفارش تعیین کرد و یک لینک پرداخت با قیمت مشخص و مجزا به آن اختصاص داد.

دریافت اطلاعات مشتریان

فروشندگان می‌‌توانند با مشاهده و دریافت اطلاعات پرداخت‌‌کنندگان خود، مانند نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس، با مشتریان خود در ارتباط باشند.

تکمیل فرآیند خرید

پس از این‌‌که مشتری پرداخت خود را نهایی می‌‌کند، فروشنده می‌‌تواند پیامی با مضمون دلخواه و مرتبط با تراکنش‌‌های موفق یا ناموفق برای مشتری خود ارسال کند.

کد تخفیف

فروشنده به‌‌راحتی می‌‌تواند لینک کد تخفیف موردنظر خود را در زرین‌‌لینک تعریف و مشخص کند و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

تعریف تعداد سفارش

در زرین‌‌لینک محدودیتی در تعریف تعداد سفارش برای هر محصول وجود ندارد.

عدم محدودیت انتقال وجه

با سقف انتقال وجه ۵۰ میلیون تومانی با زرین‌‌لینک، دیگر نیازی نیست مشتریان برای انتقال مبالغ بالا به خودپرداز یا شعب بانکی مراجعه کنند.

مدیریت امورمالی و تراکنش‌‌ها

در پنل مدیریتی زرین‌‌پال، گزارش دقیقی از تمام تراکنش‌‌ها بر اساس محصول، تاریخ، مبلغ و نام پرداخت‌‌کننده قابل مشاهده است و تایید تراکنش‌‌‌‌ها، نیازی به چک کردن فیش‌‌های واریزی با بانک مبدا نخواهد داشت.

تعرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی زرین‌‌‌لینک

در هر تراکنش با زرین‌لینک، مبلغ ۲۰۰ تومان تحت عنوان کارمزد از شخص پرداخت‌کننده کسر خواهد شد. همچنین کاربران جدید می‌‌‌توانند در ماه اول عضویت در زرین‌‌‌پال، از تمام سرویس‌‌‌ها و خدمات ارائه شده، به صورت کاملا رایگان بهره‌‌‌مند شوند.

روش انتشار لینک‌‌‌ها

زمانی‌‌که فرد در حساب کاربری خود در زرین‌پال، یک محصول فیزیکی یا دیجیتالی ثبت می‌کند، یک زرین‌لینک اختصاصی برای آن محصول ساخته می‌شود. با قرار دادن زرین‌لینک دریافتی در وب‌سایت فروشگاه یا ارسال برای مخاطبان شبکه‌های اجتماعی، پس از این‌که مشتری/خریدار روی زرین‌لینک محصول کلیک می‌کند، مستقیما به صفحه‌ی پرداخت آن محصول هدایت می‌شود و در چند ثانیه خرید خود را نهایی می‌کند.

لینک پرداخت محصول

با استفاده از «لینک پرداخت محصول» به‌‌‌راحتی می‌‌‌توان برای هر محصول، یک قیمت مجزا و متفاوت نسبت به سایر محصولات مشخص کرد و برای هر کدام، یک لینک پرداخت اختصاصی ساخت. در این مدل پرداختی، فروشندگان می‌‌‌توانند به دلخواه شرح کوتاهی در مورد نوع محصول در لینک پرداخت قرار دهند تا مشتری با جزئیات بیش‌‌‌تری از محصول آشنا شود.

لینک پرداخت شخصی

درگاه پرداخت شخصی جز سریع‌ترین راه حل های پرداخت و دریافت پول بین اشخاص است که یکی از سرویس های محبوب درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال محسوب می شود. لینک شخصی جایگزین مناسبی برای دستگاه‌های پوز سیار و اپلیکیشن های کارت به کارت با بالاترین میزان امنیت است.

زرین‌‌‌لینک برای چه افرادی با چه کسب و کاری مناسب است؟

فریلنسرها

مدرسین خصوصی

پرداخت در محل

فروشگاه‌‌‌های اینترنتی

هیئت‌‌‌های مذهبی

بلاگرها

خیریه‌‌‌ها

قرض‌‌‌الحسنه‌‌‌های خانگی

پزشکان

تا این لحظه بیش از    ۲۷۰.۰۰۰    زرین‌‌لینک ساخته شده است

پیمایش به بالا