پرداخت الکترونیک سپهر

آغاز فصلی نو در صنعت پرداخت با حضور پررنگ مبناکارت آریا در نهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه

مبناکارت آریا در آغاز فصل جدیدی از فعالیت‌های خود در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضوری پر رنگ داشت و محصولات و خدمات نوین خود را در زمینه صنعت پرداخت الکترونیک به بازدید کنندگان معرفی نمود.

نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور بانک‌های کشور و شرکت‌های پرداخت الکترونیک ۲۰ الی ۲۳ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی برگزار گردید.

مبناکارت آریا در آغاز فصل جدیدی از فعالیت‌های خود در این نمایشگاه و بین سایر شرکت‌های پرداخت الکترونیک، حضوری پر رنگ داشت و محصولات و خدمات نوین خود در زمینه صنعت پرداخت الکترونیک را به بازدید کنندگان معرفی نمود.

جدیدترین دستگاه‌های کارتخوان، خدمات بر پایه‌ی کد #۷۷۰* ، AVL و M POS از جمله محصولات و سرویس‌های این شرکت معرفی گردیده است .

به گزارش سرمدنیوز، مرتضی حسینی، مدیرعامل شرکت مبناکارت آریا درمورد چشم‌انداز این شرکت در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک گفت: صنعت پرداخت‌ الکترونیک به گونه‌ای جهان‌شمول در حال پیشرفت می‌باشد، این در حالی است که در ایران نیز با گذشت بیش از یک دهه از ورود این صنعت به کشور،‌ می‌توان اظهار داشت، این صنعت دوران بلوغ و جوانی خود را سپری کرده و برای رشد بیشتر، نیاز به ایجاد تغییرات مثبت و اجرای طرح‌های جدید در زمانی معقول با همکاری سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه و دست‌ اندرکاران این صنعت می باشد.

وی در رابطه با فرهنگ سازی نیز تأکید کرد: همکاری مسئولین و نهادهای آموزشی برای فرهنگ‌سازی در جهت استفاده‌ی صحیح و امن مردم از خدمات پرداخت الکترونیک موجب تأثیرگذاری در اعتلای این صنعت و صرفه‌جویی در منابع خواهد شد.

وی افزود : ما نیز به عنوان عضو کوچکی از خانواده‌ی بزرگ پرداخت الکترونیک کشور تمام کوشش خود را به کار بسته‌ایم تا در دوران رشد و تحول این صنعت بتوانیم به روزترین و با کیفیت‌ترین خدمات را در اختیار مردم ایران و مشتریان عزیز که شایسته‌ی بهترین خدمات و امکانات هستند قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت مبناکارت آریا افزود: شرکت مبناکارت آریا با همکاری تیم متخصص و جوان و با بهره‌گیری از تجربه‌ی بزرگان صنعت پرداخت الکترونیک کشور بر آن است که نیازهای مختلف مشتریان عزیز در حوزه‌ی پرداخت را شناسایی کرده و در راستای رفع این نیازها قدم بردارد.

در این مسیر ما از تمام پیشنهادهایی که از داخل و خارج مجموعه‌ برای پیشبرد اهداف والای شرکت ارائه شود، استقبال می‌نماییم.

در حال حاضر نیز اقدامات مهم و مثبتی در مجموعه‌ی مبناکارت آریا در حال شکل‌گیری است که در آینده‌ای نه چندان دور نتایج و اثرات آن نمایان خواهد شد.

پیمایش به بالا