پرداخت الکترونیک سپهر

اعضای جدید هیات مدیره پرداخت الکترونیک سپهر معرفی شدند

 

 

امروز و طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و هلدینگ فناوری صاد مراسم تودیع و معارفه اعضای جدید هیات مدیره برگزار شد.

در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات آقای مهندس رحیمی شهواری عضو سابق هیات مدیره، آقای مهندس سیدکاظم مرتضوی اسکویی سرپرست معاونت شعب بانک صادرات ایران بعنوان رییس هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سپهر منصوب شد.

همچنین آقای مهندس امیرحسین آقا محمدی رییس اداره خدمات نوین بانک صادرات ایران به عنوان نایب رییس و آقای مهندس محمدرضا عابدی معاون هلدینگ فناوری صاد به عنوان عضو هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سپهر معرفی شدند.

در ابتدای این جلسه دکتر حمزه آقابابائی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سپهر ضمن خیر مقدم به اعضای جدید و تقدیر از آقای رحیمی شهواری گزارشی از روند پیشرفت فعالیت ها و تغییرات شرکت در دو ماه گذشته و استراتژی و برنامه های ماه های آینده ارائه کردند.

در ادامه دکتر حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات نیز در این جلسه ضمن تاکید بر کسب رضایتمندی بانک  صادرات بعنوان مهم ترین مشتری و سهامدار تاکید کرد و گفت: دکتر آقابابایی از زوایای مختلف به بیان نقاط ضعف و قوت شرکت پرداختند که بسیار مهم بود و نشان از دقت و اشراف کامل ایشان بر موضوعات دارد.

وی ضمن تقدیر از مهندس رحیمی شهواری رئیس پیشین هیات مدیره گفت:ان شاالله که با همراهی هیات مدیره جدید بیش از پیش به اهداف پیش روی بانک و شرکت برسیم.

شایان ذکر است اعضای جدید هیات مدیره پرداخت الکترونیک سپهر بر اساس آخرین جلسه مجمع عمومی این شرکت در مرداد ماه سال جاری منصوب شدند.

پیمایش به بالا