پرداخت الکترونیک سپهر

اهدای نشان زرین برندهای مسئولیت پذیر اجتماعی به شرکت مبنا کارت آریا

نخستین همایش چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با رویکرد برندهای مسئولیت پذیر اجتماعی با حضور مقامات دولتی و فعالان اقتصادی در مرکز اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.

به گزارش سرمدنیوز، الهام امین زاده، دستار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، در نخستین همایش چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با اشاره به نقش برندها در پویایی اقتصاد کشور اظهار کرد: چنانچه یک برند بخواهد منفعت‌طلبی هم داشته باشد، باید به پیرامون و نوع نیاز مردم احترام بگذارد تا حداقل نیم قرن بتواند به عنوان یک واحد صنعتی برتر معرفی شود.

در ادامه این مراسم، مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری‌  را به مسئولیت پذیری صاحبان صنعت مرتبط دانست و اذعان کرد: قطعا مسئولیت‌پذیری یک چهره صنعتی می‌تواند سبب تحقق اقتصاد مقاومتی شود و نیازهای جامعه امروز را به نحو احسن پاسخ دهد.

فاطمه دانشور، عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز از دیگر سخنرانان ویژه این مراسم بود که بنگاه‌های اقتصادی را یکی از عواملی دانست که می‌توانند بحران‌های کشور از جمله محیط‌زیست، آب و انرژی کشور را با کمکشان تا حد زیادی برطرف ساخت.

در پایان مراسم نشان زرین چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور با رویکرد مسئولیت‌اجتماعی به سید مرتضی حسینی مدیرعامل مبنا ‌کارت آریا اهدا شد.

مرتضی حسینی مدیر عامل مبنا کارت آریا در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: مجموعه مبنا کارت آریا در صدد فرهنگ‌سازی و ترویج استفاده هر چه بیشتر از خدمات پرداخت الکترونیک می‌باشد که این رسالت اجتماعی به بهداشت جامعه و حفظ محیط‌زیست کمک شایانی می‌نماید. پرداخت الکترونیکی با کاهش مصرف کاغذ، کاهش سفرهای درون شهری و همچنین کاهش قابل توجه تولید اسکناس می‌تواند، نقش اساسی در ارتقاء رفاه اجتماعی، بهداشت جامعه و حفظ محیط‌زیست داشته باشد .

پیمایش به بالا