پرداخت الکترونیک سپهر

با حضور مدیرکل توسعه فناوری اطلاعات وزارت صمت تقدیرنامه واحد نمونه تولید نرم افزار کشور به پرداخت الکترونیک سپهر اهدا شد

روزگذشته و با حضور مدیران ارشد وزارت صنعت معدن و تجارت (صمت) تقدیرنامه کسب عنوان واحد نمونه تولید نرم افزار کشور در سال ۹۸ به مهندس بابک رهنماپور مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر در این مراسم که مهندس فرزاد اسماعیل زاده مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات به نمایندگی از معاونت آموزشی و پژوهشی و فناوری وزارت صمت حضور داشت، ضمن بازدید از بخش های مختلف شرکت پرداخت الکترونیک سپهر از کیفیت و سرعت عمل فعالیت های این شرکت ابراز خرسندی کرد و گفت: جای تبریک دارد که یکی از واحدهای نمونه وزارت صمت با وجود شرایط سخت کرونا با دقت، سرعت و کیفیت این سطح از خدمات را به مشتریان ادامه می دهد.

در این بازدید که تعدادی از مدیران شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و وزارت صمت نیز حضور داشتند، مهندس بابک رهنماپور گزارشی از دستاوردهای شرکت در سال ۹۸ را ارائه کردند.

شایان ذکر است، شرکت پرداخت  الکترونیک سپهر در مراسمی که هفته گذشته برگزار شد، تندیس طلایی و عنوان واحد نمونه تولید نرم افزار کشور را از معاون اول رئیس جمهوری و سرپرست و وزارت صمت دریافت کرد.

پیمایش به بالا