پرداخت الکترونیک سپهر

شرکت مبنا کارت آریا مجوز نهایی ورود به بازار mPOS را دریافت کرد

مدیرعامل شرکت مبنا کارت آریا از تأیید نهایی دستگاه mPOS این شرکت با مدل Landi M35 توسط شاپرک خبر داد.

مرتضی حسینی ضمن اعلام این خبر افزود: شرکت مبنا کارت آریا در راستای شعار خود مبنی بر ارائه راهکارهای پرداخت ایده‌آل، جزو اولین شرکت‌هایی بود که جهت ورود به بازار موبایل پوز اقدام کرد و پس از اخذ تأیید اولیه شاپرک، هم‌اکنون موفق به دریافت مجوز نهایی جهت ورود به بازار mPOS شدیم.

او افزود: ما همواره سعی داشتیم همگام با پیشرفت فناوری در دنیا و با تحقیق و توسعه، راهکارهای نوین پرداخت را در کشور ارائه نماییم. متخصصان ما نیز با تولید نرم‌افزاری کاربردی و امن به منظور پرداخت از طریق تلفن همراه، توانسته‌اند محصولی با کیفیت را آماده کنند که به زودی با استراتژی خاص روانه بازار خواهد شد و هدف ما بازارهای جدیدی است که پتانسیل استفاده از این نوع دستگاه‌ها را دارند. ما به پشتوانه توان داخلی و شرکای تجاری قدرتمند خود، بار دیگر راهکاری با طعم کیفیت را برای مصرف کنندگان خدمات پرداخت الکترونیک ارائه خواهیم داد.

حسینی توضیح داد: یکی از چالش‌های توسعه صنعت پرداخت در حوزه پذیرندگی، قیمت بالای ابزارهای پذیرش می‌باشد. در mPOS با انتقال بخشی از وظیفه POS به تلفن همراه هوشمند، با محصولی مواجه هستیم که نه تنها قابلیت‌های فعلی POS های معمولی و سیار را دارد بلکه امکانات بیشتری همچون ارائه انواع گزارشات و … را با قیمت کمتری مهیا ساخته است.

حسینی ویژگی‌های دستگاه‌های mPOS مبنا کارت را خدمات جانبی آن از جمله ارائه آمارهای مختلف و قابلیت تحلیل داده‌ها به صورت آنلاین برشمرد و افزود: انعطاف‌پذیری بالای موبایل پوز برای توسعه نرم‌افزارهای ویژه بر بستر تلفن هوشمند و یا تبلت، آن را به فناوری ایده‌آل برای بسیاری از مشاغل تبدیل می‌کند و این وسیله به یک کارتخوان ایده‌آل برای کسب و کارهای خرد و مشاغل سیار بدل خواهد شد. از سوی دیگر، این ابزار از زیرساخت شرکت مبنا کارت استفاده خواهد کرد و با توجه به آن‌که شرکت مبنا کارت با کیفیت‌ترین شبکه پرداخت کشور را دارا می‌باشد، کاربران این دستگاه با کیفیت‌ترین خدمات را در این خصوص تجربه خواهند کرد.

او در آخر اضافه کرد: mPOS به عنوان یک سیستم انعطاف‌پذیر و واسطی بین پرداخت سنتی با POS و پرداخت موبایلی، می‌تواند صنعت پرداخت ایران را متحول کرده و تحت تأثیر قرار دهد و کسب و کار شرکت‌های PSP را به سمت جدیدی سوق دهد.

 

پیمایش به بالا