پرداخت الکترونیک سپهر

مدیران مبنا کارت آریا در بازدید از موسسه خیریه کهریزک : اینجا زندگی در جریان است

 

پیرو تاکید جناب آقای مهندس رهنماپور مدیرعامل محترم مبنا کارت آریا و در راستای تکریم مقام سالمند، مشارکت و انجام مسئولیت‌های اجتماعی چند تن از مدیران مبنا کارت آریا از موسسه خیریه کهریزک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مبنا کارت آریا در این بازدید جناب آقای مهندس محمد کاظم کاظمی راد معاونت برنامه‌ریزی و توسعه، جناب آقای علی اکبر مصطفی‌پور رئیس حسابداری و سرکار خانم سپیده چهارمحالی مدیر حوزه مدیریت شرکت مبنا کارت آریا حضور داشتند.
مدیران شرکت مبنا کارت آریا از کارگاه‌های سفال، قالیبافی، گلیم‌بافی، چرم و.. که در آن مددجویان به فعالیت می‌پرداختند، بازدید کردند. بخش دیگری از برنامه نیز به بازدید از بخش‌ها و عیادت از سالمندان اختصاص داشت.
بنابر این گزارش مهندس محمد کاظم کاظمی راد معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مبنا کارت آریا گفت: این موسسه فضایی فرح بخش برای سالمندان و‌معلولان محترم و با ارزش دارد.
مهندس راد افزود: کارگاه‌هایی که در آن مددجویان محصولاتی تولید می‌کردند، بسیار خوب بود اما در عرضه اجناسی که در کارگاه‌ها تولید می‌شود، می‌توان قوی‌تر عمل کرد و به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم موسسه فروشگاه اینترنتی داشته باشد.
معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مبنا کارت آریا ادامه داد: مشارکت در انجام مسئولیت‌های اجتماعی یکی از راهبردهای مهمی بوده که مدیرعامل محترم مبنا کارت آریا جناب آقای مهندس رهنماپور در شرکت طرح ریزی نموده و در آتیه نیز ادامه خواهد داشت.
سرکار خانم سپیده چهارمحالی مدیر حوزه مدیریت نیز گفت: امیدوارم آشنایی مجموعه ما با موسسه کهریزک روندی را ایجاد کند که بتوانیم کمک حال باشیم.
شرکت مبناکارت آریا یکی از شرکت‌های psp و فعال کشور در حوزه پرداخت بوده که از عمده سهامداران آن می‌توان به بانک صادرات ایران اشاره نمود که با توجه به حضور فعال و گسترده بانک صادرات در  موسسه کهریزک می‌توان زمینه‌های همکاری‌های بیشتری را متصور بود.
همچنین در پایان بازدید جناب آقای مصطفی‌پور به نمایندگی از مجموعه مبنا کارت آریا مبلغی را به موسسه خیریه کهریزک اهدا کردند.

پیمایش به بالا