پرداخت الکترونیک سپهر

میزبانی سپهر از راهبر

 

امروز شرکت پرداخت الکترونیک سپهر میزبان مدیران ارشد، هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر بود. در این دیدار آقایان دکتر حمیدرضا نائینی، مدیرعامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر و  مهندس محمد باقر پیشوایی مدیر عامل شرکت سامانه‌های یکپارچه تعاملات الکترونیکی دانا (سیتاد) ضمن بازدید از قابلیت ها و دستاوردهای سپهر در حوزه خدمات الکترونیک و بانکداری نوین در جریان آخرین دستاوردها و پیشرفت های این شرکت قرار گرفتند. در این دیدار صمیمانه که آقایان مهندس حیدری قائم مقام هلدینگ راهبر و آقای مهندس حمیدی پور معاون توسعه سرمایه انسانی هولدینگ راهبر نیز حضور داشتند، تازه ترین محصولات شرکت پرداخت الکترونیک سپهر معرفی و تشریح شد.
دکتر حمزه آقابابایی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سپهر نیز در این دیدار ضمن تشریح برنامه های آینده سپهر ابراز امیدواری کرد؛ در آینده با تعاملات نزدیک با هلدینگ راهبر زمینه معرفی و توسعه خدمات تازه و فن آورانه بیشتری فراهم شود.
شایان ذکر است شرکت راهبر یک هلدینگ مادر تخصصی زیرمجموعه هلدینگ غدیر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که به ارائه خدمات یکپارچه و ایمن مبتنی بر فناوری های نوین و راهکارهای نو آورانه درسطح ملی و بین المللی می پردازد.

     

پیمایش به بالا