پرداخت الکترونیک سپهر

با حضور سرپرست هلدینگ صاد و به مناسبت روز زن انجام شد، تجلیل از دو همکار خانم فعال در شرکت پرداخت الکترونیک سپهر

سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد در مراسمی که به‌مناسبت روز زن، با حضور مدیران عامل و جمعی از بانوان همکار شرکت‌های زیرمجموعه، در محل هلدینگ صاد برگزار شد، از همکاران خانم فعال در مجموعه هلدینگ صاد و شرکت‌های تابعه تجلیل و بر ضرورت بهره‌مندی هرچه بیشتر از توانمندی‌های فکری، اجرایی و مدیریتی بانوان در حوزه فناوری اطلاعات، تاکید کرد.
به گزارش روابط ‌عمومی پرداخت الکترونیک سپهر؛ محمد رضوان‌مدنی، معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران و سرپرست هلدینگ صاد با اشاره به نقش کلیدی زنان در فعالیت‌های اجتماعی گفت: زنان نیمی از ظرفیت‌های انسانی را در حوزه‌های مختلف فعالیتی به‌ویژه علم و فناوری به خود اختصاص داده‌اند و رشد و توسعه واقعی علم و فناوری، در گرو مشارکت بیشتر زنان در این بخش است.

روز زن 1402 پرداخت الکترونیک سپهر
وی افزود: فناوری اطلاعات و ارتباطات، بستری مساعد برای حضور زنان است که با نوآوری، هوش و توانمندی خود، ضمن گسترش این حوزه، در توسعه و رشد مجموعه‌های فعال در این اکوسیستم نیز سهم به‌سزایی داشته باشند.
رضوان مدنی با تاکید بر ضرورت بهره‌مندی هرچه بیشتر از توانمندی‌های فکری و اجرایی بانوان در حوزه فناوری اطلاعات، ادامه داد: تعهد کاری، دلسوزی و تمرکز بانوان در مسئولیت‌های اجرایی و اموری که برعهده دارند، بسیار ارزشمند بوده و امیدواریم بتوانیم با همراهی مدیران عامل شرکت‌ها، از این تلاش‌های ارزشمند، آنگونه که شایسته است، تقدیر نماییم.

روز زن 1402 پرداخت الکترونیک سپهر
گفتنی است در این نشست که با حضور امیرحسین آقامحمدی، قائم‌مقام هلدینگ صاد و مدیران عامل/نمایندگان شرکت‌های داده‌پردازی خوارزمی، پیشگامان فناوری‌های نوین صاد، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، راه‌حل‌های هوشمند سپهر، پرداخت الکترونیک سپهر، راهکارهای زیرساخت و امنیت صاد (غزال دامون)، گسترش انفورماتیک ایران، شرکت داده و هوش مصنوعی الگوریتم و جمعی از همکاران خانم شاغل در این مجموعه برگزار شد، دو همکار خانم فعال و تاثیرگذار هرکدام از این مجموعه‌ها تجلیل شده و لوح تقدیر خود را از معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات دریافت کردند. شایان ذکر است که در این مراسم، خانم‌ها نسترن فراهانی و مژده خاکسار از شرکت پرداخت الکترونیک سپهر به پاس تلاش‌ها و خدمات ارزشمندشان تجلیل شدند.

پیمایش به بالا